سوالات متداول

نه، ما فکر می کنیم که توراکون برای دانش آموزانی که قبلا هرگز به ترکیه تحصیل نکرده است، مناسب نیست. از توراکون برای بهبود سطح خود استفاده کنید، اگر پیشینه کوچکی از زبان ترکی دارید و اگر بتوانید ساده ترین قوانین را درک کنید. شما می توانید برنامه های درس خود را برای کسانی که مایل به بهبود سطح خود را در تب موضوع" بهترین روش برای دیدن اینکه آیا توراکون برای شما مناسب است، فقط آن را امتحان کنید! "

هرکسی که فقط ترکی را صحبت می کند و یا حرفه اش فقط برای تدریس ترکی است نمی تواند در توراکون آموزش دهد. در اینجا، آموزگاران که درس های ترکیه را به شما ارائه می دهند کسانی هستند که حرفه هایشان آموزش زبان ترکی به خارجی ها است". " علاوه بر این، معلمان ما درآمد خود را از هزینه اشتراک در توراکون ارائه می کنند. شما و معلمان ما با هم به صورت آنلاین از طریق یک نرم افزار ویژه برای توراکون توسعه داده می شود. مطمئنا، همه این خدمات باعث هزینه های زیادی می شوند. متاسفانه برای تمام این دلایل، ما نمی توانیم توراکون را به صورت رایگان ارائه دهیم :( با تشکر از شما برای درک ما.

توراکون به شما امکان دسترسی سریع به سخنرانان دوستانه مادری ترکیه می دهد، بنابراین شما می توانید مکالمه ترکی را تمرین کنید. معلمان آماده هستند تا 24 ساعت در هفت روز هفته به شما کمک و تمرین کنند. شما می توانید پروفایل های معلمان را برای پیدا کردن معلمان با تجربه ارزیابی کنید. معلمان توراکون دارای طیف گسترده آموزش و پرورش و حرفه ای هستند. شما همچنین می توانید برای مباحث جالب برای خواندن و بحث در مورد با معلمان خود جستجو کنید. شما می توانید به توراکون از دستگاه تلفن همراه خود و یا از یک کامپیوتر با دوربین وب دسترسی داشته باشید. صرفه جویی در هزینه با اشتراک ماهانه است که به شما اجازه می دهد که زبان ترکی را به صورت روزانه یا چند بار در هفته با مشترک شدن در اینجا تمرین کنید https://www.turacoon.com/ir/my-plans

محدودیت روزانه باید هر روز استفاده شود، یا در غیر این صورت منقضی خواهد شد. دقیقه بعد شما در روز بعد دوباره تجدید می شود. ما برنامه های خود را در این راه برای ترویج فعالیت های روزانه طراحی کرده ایم، زیرا بهترین راه برای بهبود ترکیه است که به طور مداوم تمرین می کند. با این حال، ما می دانیم که ممکن است دانش آموزان به دلیل برنامه های مشکوک دلسرد شوند، بنابراین ما برنامه های روزانه ما بسیار کم است. حتی اگر شما چند روز از دست برود، هنوز هم ارزش خرید بسیار خوبی برای اشتراک و تمرین است. هر روز در نیمه شب در ساعت هماهنگ جهانی یا یوتی‌سی روزانه طرح اشتراک ثبت می شود. مهم است بدانیم که هر هفته در توراکون دوشنبه دوباره شروع می شود. به عنوان مثال، اگر برنامه شما به شما اجازه می دهد تا 5 روز در هفته گپ بزنید، می توانید هر هفته 5 روز (از دوشنبه تا یکشنبه) را انتخاب کنید. این برای شماست! هنگامی که یک روز در یک روز صحبت می کنید، باید روزهای باقیمانده اشتراک روز را در همان روز به پایان برسانید.

هر روز در نیمه شب در ساعت هماهنگ جهانی یا یوتی‌سی روزانه طرح اشتراک ثبت می شود. اگر می خواهید آن را به زمان دیگری غیر از نیمه شب در ساعت هماهنگ جهانی یا یوتی‌سی تغییر دهید (به عنوان مثال هر شب ساعت 7 شب در ساعت محلی شما)، با ما تماس بگیرید و ما آن را برای شما تغییر دهیم!

شما می توانید با استفاده از اشتراک مجدد توراکون خریداری تکمیل کنید ! مهم است بدانیم که هر هفته به روز دوشنبه توراکون دوباره شروع می شود. به عنوان مثال، اگر برنامه شما به شما اجازه می دهد تا 5 روز در هفته گپ بزنید، می توانید هر هفته 5 روز (از دوشنبه تا یکشنبه) را انتخاب کنید. این برای شماست!

اشتراک ها می توانند به مدت 1، 3، 6، یا 12 ماه طول بکشد، و طول دقیق آن در ماه تعیین می شود. به عنوان مثال، اگر سه ماه اول اشتراک خود را در 1 ماه مه شروع کنید، تا تاریخ 1 می تمدید خواهد شد. برای صرفه جویی های اضافی، برنامه های بلند مدت را امتحان کنید. در پایان اشتراک شما به طور خودکار تمدید خواهد شد. شما می توانید تمدید اشتراک خود را در هر زمان در تنظیمات اشتراک حساب خود در وب سایت خود لغو کنید.

لطفا پوشه سپام خود را بررسی کنید تا ببینید آیا آنها به طور تصادفی به آنجا فرستاده شده اند یا خیر و مطمئن شوید که آدرس ایمیل شما بر روی صفحه حساب شخصی شما اپدیت به روز باشد.

با پیروی از مراحل زیر میتوانید رمز عبور خود را بازنشانی کنید: 1) به صفحه ورود بروید. 2) برای «رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟» 3) ایمیل خود را وارد کنید و روی 'ارسال لینک به بازنشانی رمز عبور' کلیک کنید 4) یک ایمیل به صندوق پستی شما با یک لینک بازنشانی ارسال می شود. اگر به کمک بیشتری نیاز دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

اگر شما نمیتوانید پاسخ خود را به سوال خود پیدا کنید، نماینده توراکون خوشحال است که به شما کمک کند. شما می توانید با ارسال یک درخواست در اینجا با ما تماس بگیرید. کسی به زودی به شما خواهد رسید! شما همیشه می توانید با تیم پشتیبانی زنده ما با استفاده از آیکون پاکت در گوشه پایین سمت راست صفحه اصلی توراکون تماس برقرار کنید.

برای رزرو در یک زمان خاص، به سادگی بر روی " برنامه یک درس " کلیک کنید و سپس روی " جستجو بر اساس تاریخ " کلیک کنید و زمانی که میخواهید چت کنید انتخاب کنید. سپس، فقط یک معلم موجود را انتخاب کنید تا وقت را با خود داشته باشید! برای رزرو در یک معلم خاص، به سادگی بر روی " برنامه یک درس " کلیک کنید و سپس روی " جستجو توسط مدرس کلیک کنید و یک معلم موجود را که می خواهید چت کنید را انتخاب کنید. سپس فقط زمانی که میخواهید گپ بزنید، انتخاب کنید. هنگامی که شما معلم شما را پیدا می کنید، می توانید بر روی برنامه کلیک کنید تا تاریخ ها و زمان در دسترس بودن آنها را ببینید. اگر بر روی زمان مورد نظر کلیک کنید، می توانید مدت زمان مورد نظر رزرو کنید. رزرو شما باید حداقل 12 ساعت پیش انجام شود. "

همه مواردی که در توراکون دیده می شود در منطقه زمانی محلی شما هستند! ما تمام زمان ها را براساس تنظیمات تاریخ / ساعت دستگاه تلفن همراه یا رایانه خود تنظیم می کنیم.

برای استفاده از توراکون به طور کلی نیاز به اتصال به اینترنت خوب دارید. چند ابزار وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند که ارتباط خوبی داشته باشید. (سپید تیست.نیت) یا سایت تست سرعت یا سایت تست سرعت می تواند به شما یک ایده کلی درباره ارتباط خوب شما را بدهد. اگر مشکلی دارید، لطفا سرعت خود را تست کنید و به ما اطلاع دهید سرعت شما چه زمانی با ما تماس می گیرد. یکی دیگر از مشکالت رایج ممکن است از فایروال ها یا نرم افزار آنتی ویروس باشد. لطفا قبل از اتصال به توراکون، هرگونه آنتی ویروس یا فایروال را غیرفعال کنید. شبکه های شرکت ها، دانشگاه ها و دیگر منابع وافای عمومی بعضی وقت ها بلوک ها را متوقف می کند. توراکون نیاز به ارتباط با سرور های ما دارد. یکی از ارائه دهندگان چت ما ابزار برای تست اتصال است که همچنین ممکن است به تشخیص مشکلات خاصی کمک کند، شما می توانید به اینجا دسترسی داشته باشید https://tokbox.com/developer/tools/precall

برای اطمینان از این که بهترین تجربه ممکن را داشته باشید، توصیه میکنیم از آخرین نسخه مرورگر گوگل کروم استفاده کنید.

هنگامی که برای اولین بار گپ ویدیویی توراکون را در گوگل کروم یا سافاری راه اندازی کنید، مرورگر از شما بخواهد از دوربین شما استفاده کند. روی «اجازه» کلیک کنید و اکنون باید ویدیوی خود را روی صفحه ببینید. اگر این کار را نکنید، ممکن است لازم باشد تنظیمات دستگاه خود را پیکربندی کنید. اگر قبلا وارد سیستم شوید و به دوربین اجازه ندهید، ممکن است لازم باشد که آن را از گوشه بالا سمت راست نوار آدرس گوگل کروم یا سافاری فعال کنید. هنگامی که روی دوربین کلیک میکنید، گزینه ای را برای فعالسازی آن با انتخاب گزینه «همیشه اجازه دهید ...» دریافت خواهید کرد.

بله، می توانید با ارسال یک درخواست پشتیبانی، می توانید اشتراک را لغو کنید. شما فقط برای ماههای مورد استفاده (پس از محاسبه تخفیف برای برنامه های دراز مدت و سایر هزینه ها برای انتقال بازپرداخت) هزینه می شود. به عنوان مثال، اگر یک طرح 3 ماهه خریداری کنید و 10٪ تخفیف برای آن دریافت کنید و بعد از یک ماه آن را لغو کنید، تنها هزینه ماهانه را پرداخت میکنید (اگر پولی را پرداخت نکردید یک طرح 3 ماهه خریداری کنید). پس از کسر تخفیف برای برنامه های دراز مدت و هزینه های انتقال بازپرداخت، باقیمانده به شما بازگردانده می شود. همچنین شما می توانید طرح خود را به یک مبلغ کوچکتر کاهش دهید و پس از کسر هزینه ها و تخفیف های ذکر شده در بالا هزینه را برای تفاوت هزینه در نظر بگیرید. باز هم می توانید تغییرات را از صفحه اشتراک خود ایجاد کنید

شما می توانید طرح اشتراک خود را تغییر دهید یا نوع (گروه یا خصوصی) را در هر زمان از طریق حساب توراکون خود تغییر دهید. شما می توانید بر روی اشتراک " کلیک کنید و طرح اشتراک خود را تغییر دهید. مقدار هزینه استفاده نشده برنامه فعلی شما به هزینه طرح جدید شما اجرا نخواهد شد

شما می توانید به راحتی تمدید اشتراک خود را در هر زمان در حساب کاربری خود لغو کنید. تنظیمات اطلاعات پرداخت در وب سایت ما

ما خوشحالیم که شروع به تمرین در توراکون می کنید! با استفاده از یک کارت اعتباری یا کارت اعتباری، می توانید یک اشتراک ماهانه از صفحه اشتراک خود را در وب سایت ما خریداری کنید. اگر شما نیاز به پرداخت هزینه های ویژه ای دارید، لطفا درخواست خود را ارسال کنید

ما هر جلسه در توراکون را ضبط می کنیم تا شما بتوانید پیشرفت خود و مقاصد کنترل کیفیت را بررسی کنید. شما می توانید تمام درس های گذشته را به عنوان عضویت فردی توراکون مشاهده کنید. ما حریم خصوصی دانش آموزانمان را بسیار جدی می گیریم و هرگز از یک ضبط در تبلیغات یا عمومی بدون اجازه صحیح از سوی معلم و دانش آموز در ویدیو استفاده نمی کنیم. ما درک می کنیم که برخی از دانش آموزان نمی خواهند فیلم های خود را ضبط کنند. برای خاموش کردن تمام ضبط های ویدئویی برای حساب کاربری خود، لطفا با ما تماس بگیرید

مطمئنا، به راحتی می توانید ویدیوهای خود را ذخیره کنید تا بتوانید بعدا آنها را مرور کنید! با رفتن به صفحه درس های گذشته خود در وب سایت، می توانید فایل ضبط ویدیو خود را در توراکون ببینید. توراکون ضبط ویدئو های درس شما را به طور مداوم در 90 روز به طور دائمی حذف می کند. به همین دلیل توصیه می کنیم که سوابق خود را به کامپیوتر خود به پیش از 90 روز دانلود کنید