کدام طرح برای من منطقی است؟

برای اکثر دانشجویان ما (مبتدیان و متوسط ها - A1 تا B1) ، توصیه می کنیم 5 روز در هفته و به مدت 30 دقیقه در روز تمرین کنید. دلیل آن این است که به شما فرصت و زمان کافی برای تمرین ترکی را می دهد تا از مزایای تمرین آنلاین بهره مند شوید.

چه مدت باید طول بکشد؟

ما یک اشتراک 12 ماهه را پیشنهاد می کنیم زیرا برای بهبود مهارت های گفتاری و سطح کلی زبان ترکی به زمان نیاز دارید. این نیز بهترین گزینه توسط دانشجویان ما است و بیشترین تخفیف برای یک بسته 12 ماهه است. با این حال ، می توانید بسته 6 ماهه را انتخاب کرده و در هر زمان که بخواهید آن را ارتقا دهید.

سطح من برای عضویت در Turacoon باید چقدر باشد؟

ما بیش از 20.000 دانش آموز با زمینه ، سن و سطح مختلف داریم. حتی اگر یک مبتدی هستید و راه خود را تا ترکی صحبت می کنید ، یا در حال حاضر سخنران خوبی هستید و می خواهید تلفظ خود را اصلاح کنید ، ما می توانیم به شما کمک کنیم. مدرسان ما با سطوح مختلف دانشجویی تجربه دارند.

در مورد چه چیزی با معلمان صحبت خواهم کرد؟

ما محتوای ترکی زیادی داریم که شما باید با معلم خود صحبت کنید. ما مقالات ، مطالب عملی ، لیست واژگان برای مشاغل مختلف مانند مهندسی ، بازاریابی و فروش ، توسعه نرم افزار و موارد دیگر داریم. ما دائماً مطالب جدید اضافه می کنیم ، بنابراین شما هنگام تمرین ترکی همیشه موضوعات خوبی برای گفتگو دارید.

عالی ، چه زمانی می توانم شروع کنم؟

به محض اشتراک ، می توانید بلافاصله شروع کنید. ما معلمان خود را بصورت آنلاین و 24 ساعته در انتظار شما هستیم تا تمرین ترکی را شروع کنید. اگر امروز مشترک شوید از بهترین تخفیف ما نیز بهره مند خواهید شد.