ما پرسنل شما را با آموزشهای ترکی سفارشی برای سازمان شما یک قدم جلوتر قرار می دهیم!

توراکن راه حل های شرکتی را ارائه می دهد که مهارت های روزمره و تجاری ترکی کارکنان بین المللی شما را اعم از موبایل یا رایانه ، بصورت آنلاین و با دروس خصوصی ویدیویی یک به یک بهبود می بخشد!

هزینه ها را بگیر

چرا توراکن

توراکن به شما امکان دسترسی فوری به دروس خصوصی یک به یک را با معلمان ترکی که بومی زبان ترکی هستند و در زمینه آموزش زبان ترکی به خارجی ها هستند ، می دهد.

آموزش شخصی برای نیازهای شما ، متناسب با تیم شما

به کارمندان خود اجازه دهید زبان ترکی را در زمینه حرفه ای شما ، از معلمان باتجربه در بخشی که در آن کار می کنید بیاموزند! به پرسنل خود اجازه دهید مهارت های ترکی خود را با معلمان حرفه ای با استعداد ، موفق و با ارزش در توراکن ارتقا دهند!

هزینه ها را بگیر

دوره های مناسب برای برنامه کارمندان شرکت شما

کارمندان شما می توانند مربیان مورد علاقه خود را از قبل رزرو کرده و یا از طریق تلفن یا رایانه خود فوراً به مربی متصل شوند.

درس خصوصی

به لطف دروس اختصاصی ترکی یک به یک ، هر کارمند می تواند برای نیازها و اهداف خود درسهایی تهیه کند و می تواند زبان ترکی خود را در زمینه مورد نیاز خود بهبود بخشد.

ترکی عملی که زندگی روزمره را راحت تر می کند

با تشکر از روش مکالمه ما ، کارمندان شما مهارت هایی را به دست می آورند تا به راحتی موقعیت های روزمره را درک کنند و با اعتماد به نفس خود و مهارت ترکی صحبت کنند.

برنامه درسی دوره سفارشی

دسترسی کامل به برنامه های دوره های آنلاین طراحی شده برای کارمندان در همه سطوح ، از جمله ترکی تجاری ، ترکی روزانه ، ترکی دانشگاهی.

پتانسیل کارکنان بین المللی خود را باز کنید!

هزینه ها را بگیر
خیلی بیشتر از ترکی

موفقیت خود را در یک محیط شرکت چند فرهنگی به اوج برسانید

کارمندان با توراکون زبان ترکی را یاد می گیرند و مهارت های ارتباطی مورد نیاز برای برجسته سازی در زمینه های خود را پرورش می دهند.

مهارت های ترکی زبان و ارائه موثر خود را با یک معلم باتجربه ترک در تجارت بین المللی در استانبول بهبود بخشید!

Hande A.

معلم

دیپلماسی ترکی را از یک معلم ترک بیاموزید که سالها به دیپلماسی سفارت خارجی در آنکارا درس دیپلماتیک داده است!

Selda Y.

معلم

شرکت چند ملیتی که سالها در ازمیر زندگی می کند و اسرار مکالمات روزانه ترکی را با مهاجران ترکی آموزش می دهد که در ترکیه زندگی می کند را همراه با برنا را کشف کنید

İbrahim D.

معلم

برخی از شرکتهایی که توراکن را ترجیح میدهند

شرکت Turacoon

برای کسب اطلاعات در مورد آموزش ترکی برای کارمندان خود با Turacoon ، لطفا فرم را پر کنید: